Mysterium Dei!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterium Dei!

Melekler veya

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Valentine Heath Houstan ~

3 posters
YazarMesaj
Valentine Heath Houstan
K.S.K.S Profesörü & Rawenclaw Bina Sorumlusu

Valentine Heath Houstan ~ Empty
MesajKonu: Valentine Heath Houstan ~   Valentine Heath Houstan ~ I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:13 am

Valentine Heath Houstan ~ Joshualayout

~Valentine Heath Houstan~

Ad:Valentine Heath

Soyad:Houstan

Doğum Yeri:İrlanda

Sihirsel Soy:Safkan

Kişisel Özellikleri:Heath herşeyden önce zekidir. Zeki olduğunu da her fırsatta belli eder.Yani biraz ukalalığı da vardır.Kendisine ukala dendiği zaman "Kelime dağarcığınız gelişsin diye söyledim." ya da "Çok bilmek suç mu?!" gibi cevaplar verir.
Nereye baksanız orda Heath'in adını görebilirsiniz.Çünkü o herşeye karışır ve kendini gösterir. İyi zamanlarında güleryüzlü ve etkileyicidir. Başkalarına yardım etmeyi kendine görev bilir.

Fiziksel Özellikleri:Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü ve uzun boyludur. Etkileyici bir gülüşü ve duruşu vardır.

Valentine Heath Houstan ~ Joshlayout

~~İCONLAR~~

Valentine Heath Houstan ~ 4442 Valentine Heath Houstan ~ 4509 Valentine Heath Houstan ~ 4519 Valentine Heath Houstan ~ 4525 Valentine Heath Houstan ~ 4528 Valentine Heath Houstan ~ 4547
Valentine Heath Houstan ~ 4559 Valentine Heath Houstan ~ 4568 Valentine Heath Houstan ~ 4576 Valentine Heath Houstan ~ 4583 Valentine Heath Houstan ~ 4594 Valentine Heath Houstan ~ 4662
Valentine Heath Houstan

MesajKonu: Geri: Valentine Heath Houstan ~   Valentine Heath Houstan ~ I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:18 am

İLİŞKİLER:
Amélié M.J. Silverman
Hogwarts Müdiresi & Admin
Hogwarts Müdiresi & Admin
Amélié M.J. Silverman

MesajKonu: Geri: Valentine Heath Houstan ~   Valentine Heath Houstan ~ I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:29 am

Ekle ekle ekle. (H) Very Happy

İconcanCIK:
Valentine Heath Houstan ~ Madonna028
Kurgu:
Hogwarts'a sokaktan bulup profesöz getirmediğin nadir öğretmenlerden birisin. Vay be sokakta görsem kaçırmazdım ama. Cidden zeki bir insansın. O notları görünce kim büyülenmez ki... Zekanı yerdim ama zekayla bu işler yürümez. Yakışıklısında, kahretsin eleştirecek bir şey bulamıyorum. Kişisel özelliklere fazla bakmasamda onları eleştireyim bari. Ukalasın yani en azından ben seni öyle tanıdım. Ukala tipleride severim. Zaten sevmeseydim Hogwarts'ta ne işin var ki. Neyse seninle Hogwarts'ta tanışmıştık. Aslında Üç Süpürge'de tanışsak fena olmazdı. Gördüğüm anda senin profesör olmak isteyeceğin hiç aklıma gelmemişti. Ama istedin ve şimdi Hogwarts koridorlarında beraber geziyoruz. Very Happy
Carmen De Fueñte
Slytherin V. Sınıf & Slytherin Sınıf Başkanı & Quidditch Kaptanı & Admin
Slytherin V. Sınıf & Slytherin Sınıf Başkanı & Quidditch Kaptanı & Admin
Carmen De Fueñte

MesajKonu: Geri: Valentine Heath Houstan ~   Valentine Heath Houstan ~ I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 11:22 pm

Bennnnnnedeeeeeeeeeeee xD icon imzamda soldakini al istersen ikisini al farketmez xd dostum ben seni sevmym öyle bi kurgu yap yardımsevermişsinn uymadı bnaa Very Happy Bide avtarının urlsini başka bi siteden koy gibi bişey var oraya yapıştır büyük olsn

Valentine Heath Houstan ~
1 sayfadaki 1 sayfası