Mysterium Dei!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterium Dei!

Melekler veya

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maximillian Maxwell Blake

4 posters
YazarMesaj
İksir Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu & Admin

Maximillian Maxwell Blake Empty
MesajKonu: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:36 pm

Maximillian Maxwell Blake Jackson1v

Adınız: Maximillian Maxwell
Soyadınız: Blake
Lakabınız: Max derler... Ya da Profesör Blake...
Yaşınız: 22
Sihirsel Soyunuz: Safkan.
Doğum Yeriniz: Londra
Doğum Tarihiniz: 6 Aralık
Burcunuz: Yay galiba. Geçen günkü hatun bu tür konularla kafayı bozmuştu. Tüm gün oturup yay burcu hakkında konuşma yaptı...
Asanız: İncir, gizilgen tüyünden , 32cm boyunda, esnemez ve gürültücüdür.
İşiniz: Hogwarts'ta İksir Profesörüyüm. Gryffindor bina sorumlusuyum aynı sırada. Aslında eskiden Hogwarts'tan nasıl kurtulacağımı düşünürken, bu işte çalışmam bildiğiniz ironi oluyor. Sanırım gene de seviyorum işimi.
En sevdiğiniz renk: Düşünmeden sarı diyebilirim bu soruya. Neden bilmiyorum ama bu cıvık renk beni çekiyor.

Kişiliğinizi özetleyebilir misiniz?
Özetleyebilirim diyemem. Özetlemeye çalışırım. Şuan sadece para kazanmaya çalışıyorum. Belli bir süre sonra yeterince param olunca, evlenip buralardan uzaklaşmak istiyorum. Bilirsiniz kalabalık, sıkıyor beni. Rahatlamam gerek. Daha çok başına buyruk biri olduğumu da söyleyebilirim. Kural olaylarını fazla sevmem bu yüzden ders anlatırken de öğrencileri fazla sıkma taraftarı değilim. Empati yaparak bu konu hakkında düşündüm. Belki de benim de genç olduğumdan böyle düşünüyorum.

Geçmişiniz?
Geçmiş olarak ailevi durumlardan bahsediyorsanız , çok normal bir çocukluğum oldu. Okulda yaramazlık, evde yaramazlık... Evlere şenlik bir öğrenciydim anlayacağınız. Mezun olunca da Profesörler havaya kırmızı ışıklar atıp kutladılar. Onlar aslında büyük salonda küçük çaplı bir yangın çıkardığımdan da olabilirdi. Bilemiyorum. Zaten profesör olmak için geri geldiğimde, şok geçirmişlerdi.

Fiziksel olarak nasıl birisiniz?
Hah! İsterseniz bu soruyu evde cevaplayayım. Ah. Pardon, özür dilerim. Kahverengi saçlarım, yeşil de gözlerim var. Boyum 182. Kilom da 65. Başka ne denebilir ki bu soruya karşı?

Hayata karşı Mottonuz?
İşte bu kazık bir soru.... Düşünmem gerek. Herşeyi salla, hayatını yaşa olabilir.

Teşekküler. Biz sizi arıycaz.
Ah yapmayın! Herkes böyle denilince geri aranmadığını bilir. Bari bi şans? Nerede hata yaptımı söyleyin bari...

Lütfen....

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:51 pm

İconcanlar~

Maximillian Maxwell Blake 171r Maximillian Maxwell Blake 161c Maximillian Maxwell Blake 181z Maximillian Maxwell Blake 191k
Maximillian Maxwell Blake 221cbv Maximillian Maxwell Blake 231alx Maximillian Maxwell Blake 241e Maximillian Maxwell Blake 251

İlişkiler~

~Amélié M.J. Silverman~
Maximillian Maxwell Blake Madonna028

Hogwarts müdiresi. Namı değer iş verenim. Bir gün Çatlak kazan'da oturmuş yanlızlığımın tadını çıkarıyordum ki, bu tatlı bayan geldi. Yaşı fazla görünse bile, insanın aklında genç kadın portresi çiziyor. Baya bir konuştuktan sonra hayatımın en ironik kararını bana verdirtti. Aslında onun müdürlüğünü seviyorum. Çılgın ve hoş bir kadın. Beni de okulun içinde görmeği isteyeceğini söyleyip duruyordu. Hem işe ihtiyacım vardı, evet. Hem de onu kırmamak için kabul ettim. Sanırım baya da güzel bi fikirmiş. Hem cazipti de. Onu sinir etmek en büyük hobim haline geldi. Bir gün beni kovmasından korkuyorum ama niye kovsun ki? O da benle uğraşmayı seviyor bunu biliyorum. Şimdi Hogwarts içinde bücürlerin peşinden birlikte koşuyoruz. Birlikte koşuyoruz denilmez aslında ama, neyse...

[Yaşlı Bunak][İlginç bir ilişkimiz var] [Onu sinir etmek için herşeyi yaparım]

----------------------------------

Carmen De Fueñte

Maximillian Maxwell Blake 008

Cadı kız! Bir türlü bu Slytherinlilere alışamıyorum. Hepsinin kin dolu, şirret özellikleri var. Bu kız da tipik bir Slytherinli. Sanırım kötülüğü marifet sanıyor bu Slytherinliler. Hem Gryffindor bina sorumlusu olduğum için daha bi uyuzlar bana. Ama bana bayılmaları için pröfesör değilim. Amacım onlara en iyi şekilde iksir anlatmak. Carmen de alelade bir öğrencim ama pozitif olanlarından değil. Onu bir sürü kere Rawenclawlı kızlara eziyet ederken yakalamıştım. Heath'in uyuzluğuna orada bırakabilirdim ama vicdanım hiç bir keresinde elvermedi. Neyse, demin dediğim gibi, hç bi öğrencimi ayırmam. Her ne kadar kötü ve çirkef olsalar bile.

[Öğrencim] [Kanım kaynamadı] [Sevmem]

----------------------------------

Andrew J. Crimsonly

Maximillian Maxwell Blake Alex-Evans-emo-6657902-100-100

Andrew mi? Ah, evet. İlginç bir çocuk. En ilgimi çeken yanı, insanları görüntülerine göre değerlendirmesi. Tabii hiç hazetmiyorum bundan. Bina sorumlusu olduğum için daha da bir yakınım bu çocuğa. Neden olduğunu bilmediğim bir çekimi de yok değil. Şeytan tüyü diyorum ama gerçekten garip hisler. Arada garip hareketler de yapmıyor değil. Emoluğuna veriyorum aslında ama, psikolojik sorunları da olabilir.

[Öğrencim] [Benim için özel][Değer veriyorum]

En son Maximillian Maxwell Blake tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 11:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Amélié M.J. Silverman
Hogwarts Müdiresi & Admin
Hogwarts Müdiresi & Admin
Amélié M.J. Silverman

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:02 am

Süper bir yere ekle. (H) O kadar geçmişimiz var. Very Happy

İconcanCIK:

Maximillian Maxwell Blake Madonna_028

Kurgu:
Hogwarts'ın gözde öğretmenlerindensin. Uhm kişiliğini sevdim aslında. Başına buyruk olman hoşuma gitti. Hem olgun hem çılgınsın, sevdim seni. ;D Çatlak kazanda görmüştüm, tek başına takılıyordun. Kalabalık sevmiyorsun galiba. O kadar öğrenciye nasıl dayanıyorsun bilmiyorum. Neyse oturduğun masaya kabul ettiğinde bir iş teklifi alıcağın aklına gelmemişti herhalde. Aslında iş bahane, daha çok görmek için yaptım bunu. Keyfine bak. Ama gözüm üzerinde haberin olsun.

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:58 am

Eklendin babaane..
Carmen De Fueñte
Slytherin V. Sınıf & Slytherin Sınıf Başkanı & Quidditch Kaptanı & Admin
Carmen De Fueñte

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 11:59 pm

bende isityrm leeynn Very Happy icon git lejantımdan al xD kurguyuda sen halledrsin lejanta gelmişken bide yazıver xD Ve sana uyuz oluyomuşm gryffindor olduğuna göre xD

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 3:01 am

Herşeyi bana bırakmşın be... Neyse Slytherin sninle zindanda karşılaşıp durma olasılığımz var ortak salonunuz ve bnim odam orda... Sinir olabilirsn ama bn olmam herhalde >.> koskoca profesörüm..
Andrew J. Crimsonly
Gryffindor IV. Sınıf.
Gryffindor IV. Sınıf.
Andrew J. Crimsonly

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 5:16 am

benide eqle:D neler yazıcaanı bilion:D
Carmen De Fueñte
Carmen De Fueñte

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 6:55 am

Yoo bilmiyoo Very Happy
Andrew J. Crimsonly
Gryffindor IV. Sınıf.
Gryffindor IV. Sınıf.
Andrew J. Crimsonly

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 7:12 am

bilir o v.v
Carmen De Fueñte
Carmen De Fueñte

MesajKonu: Geri: Maximillian Maxwell Blake   Maximillian Maxwell Blake I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 7:35 am

Hyr bilmiyoo belkkii Rolling Eyes

1 sayfadaki 1 sayfası